Радуканов: Нямаше подценяване, играхме като отбор (аудио)
Наставникът на ЦСКА Милен Радуканов поздрави своите футболисти за „показания характер” при победата в Сливен над едноименния тим с 3:1 в турнира за Купата на България.
„Много труден двубой се получи за нашия отбор. Видяхте, че започнахме добре срещата, нямаше подценяване, всички излязоха и искаха да играят”, сподели Радуканов.
„Представихме се добре, задържахме добре топката, но след индивидуална грешка се оказахме догонващи в резултата.
Второто полувреме излязохме и играхме като отбор, за което искам да поздравя футболистите, треньорският щаб, ръководството и всички привърженици на нашия клуб.
Надявам се да задържим инерцията от тези шест поредни победи и да покажем добри игри до края на полусезона. И срещу Академик не трябва да си позволяваме подценяване, защото на първо място трябва да окажем уважение към всеки противник.
Чак след този мач ще мислим за Лига Европа. Дали е отборът срещу нас е Бешикташ, Порто или Академик – няма значение, важното е да играем с нужната концентрация.”
Още от Радуканов:
|
Петък, 05 Юни 2026 16:14 |
|
Петък, 05 Юни 2026 00:29 |
|
Четвъртък, 04 Юни 2026 13:27 |
|
Сряда, 03 Юни 2026 11:24 |
|
Вторник, 02 Юни 2026 15:23 |
|
Вторник, 12 Май 2026 12:57 |
|
Четвъртък, 14 Май 2026 15:01 |
|
Събота, 09 Май 2026 07:15 |
|
Събота, 09 Май 2026 18:17 |
|
Четвъртък, 07 Май 2026 12:13 |


